• Zabawa choinkowa

• U progu ferii zimowych, po pięciu miesiącach ciężkiej pracy i obowiązku porannego wstawania nasze przedszkolaki i uczniowie klas młodszych zakończyły semestr huczną zabawą choinkową. Wedle szkolnej tradycji na imprezę przybyły postacie z bajek, bohaterowie filmów animowanych i niezastąpione służby mundurowe. Karnawałowy klimat iście z włoskiej maskarady imprezowicze zabrali ze sobą do domów.

26 stycznia 2024 r.

• Dzień Babci i Dzień Dziadka

• 22 stycznia odwiedzili naszą szkołę na specjalne zaproszenie przedszkolaków i uczniów klas młodszych goście wyjątkowi. Po długiej przerwie wywołanej pandemią obawy o zdrowie i bezpieczeństwo Babć I Dziadków minęły, co stworzyło okazję do wspólnego celebrowania jednych z najważniejszych świąt rodzinnych w roku. Powodów do satysfakcji z uroczystości było wiele. Z jednej strony wnuczęta zaprezentowały zabawną inscenizację w klimacie PRL, z drugiej strony seniorzy mogli z sentymentem powspominać czasy dzieciństwa i młodości, czasy trudne, pełne niedostatku i marzeń o lepszym życiu. Piosenki, życzenia, wiersze, samodzielnie wykonane podarunki oraz wspólny poczęstunek podkreśliły wyjątkową więź między pokoleniami.

• Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

• Tak zaprezentowali się nasi kolędnicy podczas Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Krynicach 14 stycznia 2024 r. Na fotografiach GOK Krynice  - zespół Śnieżne Aniołki oraz grupa kolędnicza Gwiazdka.