• Pełna miska dla schroniska

• Bezdomne zwierzęta ze schroniska w Zamościu ponownie proszą o wsparcie. Karma sucha i mokra znajduje się w czołówce potrzeb mieszkanców przytuliska.

• Na ratunek Gabrysi

• Zbieramy nakrętki na rzecz Gabrysi Bryk. Chora na serce dziewięciolatka z Tomaszowa Lubelskiego walczy o zdrowie i życie. Pomóżmy!

Dodatkowe fundusze zostały zebrane podczas październikowej akcji Bicia Rekordu Polski w Pidżama Party.

• Pacjentom Hospicjum Santa Galla

• Pozyskane nakrętki przekazywane są odpłatnie firmom zajmującym się recyklingiem. W celu zdobycia środków finansowych na bieżące potrzeby pacjentów, zakup sprzętu medycznego i wyposażenia sal chorych konieczne jest sprzedanie dużych ilości nakrętek.

• Dla małych pacjentów

• Zbieramy ,,biedronkowe'' naklejki na rzecz małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Zgodnie z tradycją pluszowe Bystrzaki trafią do chorych dzieci 6 grudnia w formie mikołajkowych prezentów.

• Góra Grosza

• Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.