• Pomoc dla Ukrainy

• 28 lutego 2022 r. społeczność NSP w Hucie Dzierążyńskiej włączyła się do ogólnopolskich akcji wsparcia materialnego dla uchodźców z Ukrainy. Na liście potrzeb znajdują się m.in.: środki higieniczne, suche produkty spożywcze z długim terminem przydatności, śpiwory, koce, ręczniki, poduszki, artykuły spożywcze i higieniczne dla dzieci, środki czyszczące, do naczyń, worki na śmieci.

• Z myślą o małych pacjentach

• Zbiórka ,,biedronkowych'' naklejek na rzecz podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Zgodnie z tradycją pluszowe Swojaki trafią do małych pacjentów 6 grudnia w formie mikołajkowych prezentów.

• Zwierzakom z zamojskiego schroniska

• Pomagamy bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Zamościu. Na liście potrzeb przytuliska znajduje się karma sucha i mokra, obroże, smycze, gryzaki naturalne, suszone oraz wędzone, zabawki do napełniania jedzeniem.

• Góra Grosza

• XXII edycja akcji organizowanej przez Towarszystwo Nasz Dom. Zbiórka drobnych monet przeznaczona jest na pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

• Dla Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach

• Pozyskane nakrętki przekazywane są odpłatnie firmom zajmującym się recyklingiem. W celu zdobycia środków finansowych na bieżące potrzeby pacjentów, zakup sprzętu medycznego i wyposażenia sal chorych konieczne jest sprzedanie dużych ilości nakrętek.